Medyum Farzin Hoca Yorumları

Medyum Farzin Hoca, yıllardır en güvenilir medyum hocalar arasında yerini almaktadır. Tam 30 yıldır sizlerle beraber çıktığı bu ulvi yolculuğa güven içerisinde devam etmektedir. Onun hikayesi diğer medyumlardan biraz farklıdır.

Medyum Farzin Hoca, 5 yaşında yaşadığı trafik kazasında tüm aile bireylerini (anne, baba ve kardeş) kaybeder. Paramparça olan arabadan burnu dahi kanamadan bir mucize eseri kurtulur. Sadece ailesini kaybetmemiştir, aynı zamanda kaza sonrası bazı özel yeteneklerde kazanmıştır. Anneannesi ve dedesi tarafından hamiliği üstlenilen Farzin onların kanatları altına girmiştir. Zaman içerisinde duru görme yeteneğini farkeden Dedesi Molla Mehmet (gizli ilimler üstadı) Farzin’i yıllar süren ummalı bir çalışma ile Ocak geleneğine uygun bir şekilde yetiştirir ve ona el verir. Farzin ismini ise Mısır’da ki hocası Molla Abdullah vermiştir. Çok ufak yaşlarda ilm-i ledün hakkında verdiği cevaplar karşısında hayretler içerisinde kalan ve yetenekleri konusunda şaşkınlığını gizleyemeyen hocası kendisinin cinlere emir verip onları kullandığına şahit olunca ismini değiştirmiştir ve ona artık Farzin ismi ile hitap edilmesini emretmiştir. Orta Doğu ve Türkiye’nin en ünlü hocalarından gizli ilimler alanında aldığı dersleri başarıyla tamamlamış ve icazetini almıştır. Hoca sıfatı ise küçük yaşlardan beri gerçekleştirdiği sohbetlerden ve ilm-i ledün üzerinde ki başarılarından gelmektedir. İlk kürsüye çıkıp halka seslenişi 9 yaşında olmuştur. Her sohbeti esnasında insanlar cezbe ile Allah diye nida etmiş ve ona bakıp gönüllerin pınarı diye seslenmişlerdir.

İnternet adresi: https://www.medyumfarzin.com

En İyi Medyumlar ve Hocalar Platformunda Toplam 12 Medyum Yorumu Bulunmaktadır;

 1. Ferhat

  Farzin beyle 1 saat konuştuk ve açıkcası çok şaşırdım konuşurken . Ağzım açık bi şekilde dinledim . Söylediklerinin hepsi doğru . Gelecekle ilgili söyledikler bile çıktı yaşadım . Ama bana işlem yapmadı önermedide . Paramı alıp kandırabilirdi o an beni buna çok hazırdım çünkü kendisine saygılarımı iletiyorum .

  Reply
 2. Işık

  Hocam bana da yardımcı olur musunuz?

  Reply
 3. İsimsiz

  Allahım sana uzun ömürler versin hocam çok güzel bir kalbin var . Allah çocuğunu sana bağışlasın

  Reply
 4. Kubat

  İnsan piskoloja gidince kendini konuşarak iyi hisseder ben farzin hocamın sesini duyunca onunla sohbet ettikçe rahatladım bir baba gibidir kendisi güvenle arayın .

  Reply
 5. Nefes

  Ben anne ve babası tarafından baskıyla büyüyen bir çocuktum hep annemin ve babamın istekleri yönünde bir hayat yaşadım . Farzin beyi tavsiye attı bir arkadaşım ve aradım şuan yaşadığım şeyleri bir görseniz sanki o beni bunaltan annem babam değil benim arkadaşım oldular . Ne desem az kalır hocam sana allah razı olsun senden

  Reply
 6. Naciye

  Kızımı geceleri uykusunda sürekli bişeyler rahatsız ediyordu .bir sürü hocalara götürdüm ama bir çare bulamadılar tavsiye üzerine farzin hocaya randevu aldım . Kendisiyle çok uzun konuştuk ve bir işlem uyguladı her dediğini ders çalışır gibi tek tek uyguladık ve allah razı olsun kurtulmamıza vesile oldu . Hakkını helal et hocam

  Reply
 7. Derman

  Beni kabul etmedi sebebini sorduğumda ise bu yolda sen benimle yüreyemezsin dedi . Zorlu süreçler sabır isteyen işlemler dedi ve ne kadar dil döktüysemde kabul etmedi .

  Reply
 8. Bahar

  Ekip çok disiplinli farzin hoca kendinden çok emin ve çok kültürlü yalan yanlış konuşmayın sakın aman derim .

  Reply
 9. Dirhem

  Ben vefk yaptırdım hocama şuan hayatımı size anlatamam bence herkes yaptırmalı tabi hocam en iyisi bilir . Bereketlendim kendimi çok güçlü hisseditorum her işim yolunda gidiyor çok şükür

  Reply
 10. Esma

  Çok seçici bir hoca yıldızname için para göndermeniz hocayo satın alacağınız anlamına gelmiyor valla direk parayı gönderiyorlar kibar olun derim .

  Reply
  1. Koray

   Gerçekten işlemleri sonuç veriyormu hocanın ??

   Reply
 11. Hale

  Kendisine yıldızňame baktırdım gerçekten ağzım açık kaldı tarih yıl kişiliğinize kadar herşeyi biliyor allah razı olsun yaklaşımı tavrı çok iyi bir baba gibi dinliyor sizi nasihat veriyor çokkk iyi bir hoca herkese öneririm gönül rahatlığıyla güvene bilirsiniž kendisine bir bakım daha yaptıracağım inşallah çok dürüst dopra biri

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir